Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Konrad Laimer, pritet të jetë nënshkrimi i radhës për Bayernin

Bayern Munich duket se nuk do të ndalet këtë merkato.
Pas Mazraoui, Gravenberch dhe Mane, skuadra bavareze po punon për nënshkrimin e tyre të radhës, që pritet të jetë Konrad Laimer.

Mesfushori austriak është kërkesa e Nagelsmann, andaj drejtuesit e Bayernit tashmë janë takuar me RB Leipzig.

Sipas ‘Sky Sports’, gjiganti gjerman kanë bërë ofertën zyrtare, ndërsa thuhet të jetë më pak se 30 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse do të ndodhë një lëvizje e 25 vjeçarit në ‘Allianz Arena’.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.