Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Krasniqi dhe Musliu përmenden në tentimin për atentat, nuk ndihen të frikësuar

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, bashkë me deputeten e kësaj partie, Ganimete Musliu, kanë konfirmuar se janë njoftuar nga Policia e Kosovës se janë përmendur në të njëjtin rast me deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës për tentim atentat.

Ata kanë thënë se nuk ndihen të frikësuar dhe se iu besojnë organeve të sigurisë dhe drejtësisë, raporton Ekonomia Online.

Nuk kanë treguar nëse iu është ofruar mbrojtja e afërt nga Policia e Kosovës dhe nuk kanë dyshime për askënd përfshirë edhe kundërshtarët politik.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss