Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kryeministri fton në takim liderët e partive politike parlametare

Shkup, 1 Nëntor – Kryeministri Dimitar Kovaçeski do të ftojë në një takim liderët e partive politike parlamentare, i cili pritet të mbahet më 7.11.2022 (e hënë ) në orën 12:00 në ambientet e Kuvendit.

Nga Qeveria njoftojnë se takimi i thirrur nga kryeministri Kovaçevski, ka për qëllim diskutimin për ardhmërinë evropiane të vendit, por edhe për vendimet që në periudhën e ardhshme duhet të merren në Kuvend me konsensus të gjerë politik dhe shoqëror.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.