Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kurti takohet sot me të dërguarin e Mbretërisë së Bashkuar

Pas pushimit disa ditor, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të nisë punën e tij me takime.

Nga ora 16:00 sot do ta presë në takim të Dërguarin e Posaçëm të Mbretërisë së Bashkuar për Ballkanin Perëndimor, Lord Stuart Peach.

Këtë e ka bërë të ditur zyra e kryeministrit në një komunikatë për media, dhe thanë se nuk do të ketë deklarime pas takimit të tyre, përcjell arbresh.info.

Edhe arsyet e këtij takimi nuk janë bërë të ditura.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss