Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ky është komenti epik që Mozzik i bëri Taynas

Së fundmi artistët Tayna, Mozzik dhe Butrin Imeri kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Artistët xhirimet e videokipit po i bëjnë  në Turi dhe tash e sa ditë po qëndrojnë atje.

Së fundmi Tayna në rrjetin social Instagram ka publikuar një imazh të saj.

https://www.instagram.com/p/CejZENXsFTr/?utm_source=ig_embed&ig_rid=91656002-c60b-4510-9f30-db9eb31d6fe8

“Ai më thirr ‘bad gyal”, ishte mbishkrimi i artistes.

Ndërsa në këtë imazh vëmendje mori komenti i mikut të saj rep-artistit Mozzik.

“Kush ai, ai, ai? Ceke me emër”, ishte komenti i Mozzik.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.