Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ky është urimi emocional i Bes Kallakut për ditëlindjen e së bijës

Sot ka festë në familjen e artistëve Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut.

Kjo pasi vajza e tyre Ajka në këtë datë mbush 4 vite.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës nuk kishte si të mungonte një urim i veçantë nga Besi.

Me fjalë të ëmbla e emocionuese ai me anë të një postimi në Instagram ia uroj vajzës ditëlindjen.

https://www.instagram.com/p/Cf42YLXom0G/?utm_source=ig_embed&ig_rid=13227970-9b8f-4ce7-8bc2-3d3612f9027a

“Edhe 💯 ëndrra me engjëj pafsh! Të dua me fuqinë e 1000 diejve!”, shkroi ndër të tjerash aktori.

Ndryshe shpesh herë në rrjete sociale Xhensila dhe Besi ndajnë imazhe krah vajzës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.