Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kylie Jenner aplikon serum kundër plakjes nga marka e saj Kylie Cosmetics, edhe pse është vetëm 25-vjeçare

Kylie Jenner është vetëm 25-vjeç, por ajo tashmë po aplikon ‘serum kundër plakjes’ në buzët e saj.

Të martën, manjatja e kozmetikës u pa teksa fërkonte një shkop plot me formulë në buzët e saj të mëdha në një Instagram Story, teksa kishte veshur një xhaketë sportive ngjyrë hiri të çelur gjatë një ‘ditë shumë të rrallë dembele’ në shtëpi në Hidden Hills, California.

Në një postim të veçantë, ajo vuri në dukje se produkti është ‘kundër plakjes’ edhe pse kjo nuk është pjesë e përshkrimit në faqen e saj të internetit.

Përshkrimi në websiten e saj Kylie Cosmetics nuk përmend se serumi është “kundër plakjes”, mendohet se mund të jetë i dhënë pasi vaji i bajames së ëmbël, vaji i kokosit dhe vaji i avokados – ose vaji i pothuajse çdo lloji – janë hidratues dhe kështu mund t’i bëjë buzët të duken më të reja.

“Serumi i buzëve me botim të kufizuar Kris Collection ofron rehati dhe kujdes në një shkëlqim të pastër që është i përsosur për t’u përdorur si një përgatitje para buzëkuqit ose vetëm për një mpiksje me shkëlqim”, thuhet në kopjen në internet.
“Ky serum i butë dhe jo ngjitës është formuluar me 69 për qind të vajrave me origjinë natyrale që përfshijnë vajin e bajames së ëmbël, vajin e kokosit dhe vajin e avokados”

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.