Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Ledri dhe Sara shfaqen të lumtur duke u përqafuar

Këngëtari i njohur, Ledri dhe partnerja e tij Sara janë një prej cifteve më të dashur dhe më të prferuar nga publiku shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ledri dhe Sara janë prindër të një vajzë.

Ata shpesh postojnë fotogafi së bashku, ku tregojnë lumturinë e tyre.

Edhe në një fotografi ata janë shfaqur të përqafuar.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss