Wednesday, September 28, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Lëshohen në përdorim hapësirat e reja në burgun e Idrizovës

Shkup, 11 gusht – Në burgun e Idrizovës sot janë lëshuar në përdorim hapësirat e reja të repartit të hapur të këtij institucioni me kapacitet për 30 persona, përcjellë Zhurnal.

Siç shihet edhe nga fotografitë, hapësirat e reja janë me kushte që plotësojnë nevojat e të burgosurve, me krevatë të rinj dhe me tualete të reja.

https://www.facebook.com/upravazaizvrsuvanjenasankcii/posts/pfbid0D7DXmCRd9bL8urX2pMK72gFPjFoNVj4TovwxaQJPD1Dds2g5GMLPQbHThhhv5VmGl

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.