Thursday, November 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Liev Schreiber dhe Taylor Neisen bëhen prindër

Lajmi i lumtur për Liev Schreiber dhe Taylor Neisen ka ardhur.

Çifti mirëpriti fshehurazi fëmijën e tyre të parë së bashku, të tretën e aktorit, sipas PageSix.

Edhe pse data e saktë e lindjes së foshnjës nuk dihet, prindërit krenarë u panë duke shtyrë një karrocë, ndërsa shëtisnin në New York të mërkurën.

Foto: Backgrid

Ndërsa Schreiber drejtonte karrocën e foshnjës, Neisen e mbante të porsalindurin në krahë

Fytyra dhe trupi i foshnjës ishin pothuajse tërësisht të fshehura, me vetëm pjesën e sipërme të kokës së foshnjës që mund të shihej.

Foto: Backgrid

Dyshja, të cilët ishin të veshur të dy rastësisht gjatë daljes, ndaluan disa herë për të kontrolluar fëmijën e tyre ndërsa po kalonin nëpër Soho.

Ndërsa Neisen nuk bëri një njoftim zyrtar për shtatzëninë në mediat sociale para lindjes, 31-vjeçarja debutoi rastësisht barkun e rrumbullakosur teksa ecte me Schreiber në prill.

Foto: Backgrid

Çifti, të cilët e mbajnë romancën e tyre kryesisht private, filluan të takoheshin në vitin 2017.

Ylli i “Ray Donovan”, 55 vjeç, ishte më parë në një lidhje me Naomi Watts nga 2005 deri në 2016. Para ndarjes së tyre , ish-çifti mirëpritën fëmijët Sasha dhe Kai respektivisht në 2007 dhe 2009. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss