Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Lirohet benzina BS 98

Shkup, 18 nëntor – Nga sonte në mesnatë, do të lirohet vetëm benzina BS 98 dhe atë për dy denarë, informon Zhurnal.

Benzina BS 95 dhe Dizeli nuk ndryshojnë

BS 98 nga sonte në mesnatë do të kushtojë 92 denarë për litër./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.