Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Liverpool konfirmon largimin e Origi

Liverpool ka konfirmuar largimin e Divock Origi nga skuadra.

‘Reds’ nuk kanë pasur propozim për rinovim kontrate të sulmuesit belg, kështu ky i fundit largohet si lojtar i lirë.

Faqja zyrtare e Liverpool ka konfirmuar se Divock Origi do të largohet në fund të qershorit, kur edhe skadon kontrata e tij.

Klubi e ka falënderuar lojtarin për tetë vitet e tij në skuadër dhe për shërbimet e tij.

Origi ka disa momente të paharruara me skuadrën e Liverpool, sikur goli ndaj Barcelonës, por edhe ai në finale të CL.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.