Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Luiz Ejlli dhe Kiara publikojnë video teksa bëjnë vallëzim sensual në kuzhinë

Dyshja e diskutueshme, Luizi dhe Kiara, vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale, tërhequr nga vështrimet dhe komentet e shumta të ndjekësve të tyre.

Sipas një videoje të publikuar nga këngëtari shkodran në Instagram, çifti duket se po e shijon një jetë të lumtur dhe të mbushur me famë, gjë që reflektohet në momentet e ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi, fituesi i Big Brother VIP Albania 2, ka publikuar një video të veçantë në profilin e tij në Instagram që ka tërhequr vëmendjen e mijëra ndjekësve të tij.

Foto: Luiz Ejlli/Instagram

Në videon në fjalë, Kiara shihet duke u marrë me përditshmërinë e shtëpisë, pikërisht duke larë enët në kuzhinë të tyre, kur Luizi vendos ta befasojë me një ftesë për një vallëzim sensual.

Ndërsa e përshkruan skenën e ëmbël dhe të përditshme familjare, Luizi etiketon momentin si “Babi Lui me dy princeshat e tij”, duke shtuar një notë intime dhe dashurie në mbishkrimin e videos.

Ky postim tregon se si dyshja po përdor platformën për të shfaqur një imazh të lumtur dhe të plotë të jetës që po ndërtojnë së bashku, teksa janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss