Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Magji” në Bankok, qielli ndizet nga spektakli me fishekzjarre

Imazhe spektakolare nga festimet e ardhjes së Vitit të Ri në Bangkok tregojnë fishekzjarrë që shpërthejnë mbi Wat Arun të tempullit të agimit dhe lumit Chao Phraya.

Qielli i kryeqytetit tajlandez është ndriçuar nga një spektakël fishekzjarrësh me anë të së cilave qytetarët kanë pritur vitin 2023.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss