Monday, December 11, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Makina përplas këmbësoren në Vlorë

Rreth orës 07:40, në bulevardin “Ismail Qemali”, në afërsi të poliklinikës, shtetasi E. K., 40 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasen E. A., rreth 60 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss