Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Man United futet në garë për Eriksen

Manchester United futet në garë për mesfushorin Christian Eriksen.

Eriksen ka kontratë me Brentfordin deri në qershor të këtij viti, ndërsa rinovimi ende nuk është arritur.

Disa klube angleze kanë shfaqur interesim për danezin, së fundmi edhe gjiganti Manchester United.

Siç njofton ‘Mirror’, United janë futur në garë për Eriksen.

Mesfushori duket se ende nuk ka vendosur se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij.

Përveç ‘Djajve të Kuq’ edhe Tottenham Hotspur dhe Everton kanë shfaqur interesim për danezin.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.