Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Man.Utd vazhdon kontratat me katër lojtarë

Erik Ten Hag ka njoftuar se klubi është duke punuar që t’ia zgjasë kontratën Marcus Rashfordit, Luke Shawit, Diogo Dalotit dhe Fredit.
Kontrata për katërshen e sipërpërmendur do të jetë për së paku deri në vitin 2024, transmeton lajmi.net.

“Mund të konfirmoj se kemi hapur opsione për të zgjatur kontratat me Rashford, Dalot, Shaw & Fred deri në vitin 2024”, tha fillimisht ai.

“Ne duam të ndërtojmë një ekip për të ardhmen, pra për vite më të gjata, dhe këta lojtarë duhet të jenë pjesë e tij”, përfundoi Ten Hag.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss