Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Marrëdhënie seksuale brenda familjes në Obiliq, arrestohet një i mitur

Policia njofton për një rast të marrëdhënies seksuale brenda familjes në Obiliq.

Rasti ka ndodhur me 25 korrik, ndërsa i mituri është arrestuar dje nën dyshimet për abuzim seksual ndaj viktimës femër e mitur.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

MARRËDHËNIE SEKSUALE BRENDA FAMILJES/Obiliq, 25.07.2022-06:00. Me 27.07.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, i mitur pasi që i njëjti kishte abuzuar seksualisht me viktimën femër kosovar e mitur. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.