Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mayoral afër transferimit te Getafe

Borja Mayoral është afër të jetë lojtari më i ri i Getafes.

Mayoral ka kontratë edhe një vit me Real Madridin, por do të largohet gjatë kësaj vere.

Sipas ‘Marca’, Real Madridi dhe Getafe kanë arritur marrëveshje për transferimin e Borjas drejt tyre.

Shuma që thuhet se ekipi spanjoll ka ofruar për sulmuesin është 10 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse do të realizohet një lëvizje e tij drejt Getafes.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.