Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Mbrëmje e zjarrtë për Sarën e Bardhin në BBVA, puthje e ledhatime mes çiftit në pishinë

Një shkëndijë dashurie dhe pasioni ka kapluar shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 mbrëmjen e së enjtes, kur modelja e njohur Sara Gjordeni dhe reperi i dashur nga publiku, Bardhi, janë kapur në një shfaqje afeksioni në mesin e ujërave të pishinës.

Atmosfera u ngroh ndjeshëm ndërsa dyshja, e cila tashmë është në një lidhje të hapur brenda shtëpisë, vendosi të lërë pas kufizimet dhe të fluturojë në botën e tyre private të dashurisë.

Të tërhequr nga njëri-tjetri, Sara dhe Bardhi zgjodhën të hidhen në pishinë, duke shkëmbyer puthje të gjata dhe përqafime nën yjet e natës.

Për ta bërë edhe më romantike atmosferën, Vëllai i Madh u kujdes që në sfond të ua lëshojë këngën e famshme “Halo” të Beyonces. Kënga, e cila flet për një dashuri që ndriçon si një rreze drite nëpër errësirë, pasqyrohej në sytë e të rinjve që ndiheshin si në një botë tjetër, larg syve vëzhgues dhe gjykimeve të jashtme.

Me kamerat që fiksuan çdo lëvizje dhe çdo shprehje të dashurisë së tyre, është e qartë se Sara dhe Bardhi kanë gjetur njëri-tjetrin si një strehë në këtë aventurë të Big Brother VIP.

Ndryshe nga dita me sfida dhe lojëra, mbrëmja u kthye në një kohë për t’u lidhur në mënyra që fjalët nuk mund t’i përshkruajnë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss