Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Me 8 truproja/ Blushi: Pse ruhet kaq shumë Veliaj?! Nga kush ka frikë?!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi postoi një foto të kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, i cili ruhet nga 8 truproja.

Blushi shkruan se Veliaj ruhet nga një batalion edhe pse shkon në takime false me administratën e tij.

“Pse ruhet kaq shumë Erion Veliaj?! Nga kush ka frikë?!

Një batalion me badigardë në “fake” takimet që realizon me administratën e Bashkisë Tiranë.

Frikë dhe tmerr nga qytetarët për premtimet e pambajtura!

Llogaridhënies nuk do t’i shpëtojë kurrë!” shkruan Blushi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss