Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Me puthje fitojnë vendin e punës: Moderatori shqiptar “thumbon” Bora Zemanin

Moderatori shqiptar, Flor Gjini së fundmi ka thumbuar moderatoren Bora Zemani.

Në një intervistë për “Natë me Aulonën” ai zbuloi detaje rreth largimit nga Top Chanel  si dhe lajmet që ai do të jetë pjesë e “Dancing With The Stars”.

Në këtë mënyrë ai vendosi të ironizojë me Borën, e cila e moderon këtë emision. “Nuk e marr vëmendjen me puthje. Vëmendjen me puthje e marrin ata që fitojnë edhe vendin e punës”, tha ai, fjali e cila mendohet se i është drejtuar puthjes së moderatores me Donald Veshajn.

Kujtojmë se pak kohë më parë Flori hodhi një kunj për donald Veshaj ku e quajti tradhëtar. Është e vërtetë nuk u shua bota por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhëti. Kështu që për të gjithë ju që më keni pyetur përgjigjen time e dini, ka thënë moderatori për Ori Nebiajn duke bërë të njëjtin gjest si të Bora Zemanit me varësen në kohën që priste Donaldin të dilte jashtë Big Brotherit. Mesa duket vëmendja që po i jepet Borës dhe Donaldit paska shkaktuar pakënaqësi tek një pjesë e mirë e stafit të Top Chanel e jo vetëm tek Arbana Osmani ashtu sic po flitet së fundmi.

Kështu që për të gjithë ju që më keni pyetur përgjigjen time e dini, ka thënë moderatori për Ori Nebiajn duke bërë të njëjtin gjest si të Bora Zemanit me varësen në kohën që priste Donaldin të dilte jashtë Big Brotherit. Mesa duket vëmendja që po i jepet Borës dhe Donaldit paska shkaktuar pakënaqësi tek një pjesë e mirë e stafit të Top Chanel e jo vetëm tek Arbana Osmani ashtu sic po flitet së fundmi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.