Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Melinda Ademi në një lidhje dashurie me reperin e njohur shqiptar?

Fansat kanë ngritur dyshimet për një lidhje të re dashurie në mes Melindes dhe reperit Finem.

E dyshimet për këtë lidhje janë ngritur pas komentit të Finemit në postimin e Melindës.

“Të dua dua t’më thuash.”- shkroi artistja sipër imazhit të publikuar në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CiiX6qvLiKf/?utm_source=ig_embed&ig_rid=92d5980c-5cb7-44c2-8f8c-b784cb21febd

Ndërkohë Finem i komentoi asaj “Coco Chanel”, e nuk mungoi as replika nga ana e këngëtares ku më pas vijuan spekulimet nga fansat.

“Se ta boj jetën pikante”, ishte replika e saj.

Ndryshe dyshja ende nuk kanë konfirmuar diçka lidhur me këto spekulime dhe mbetet të shihet në vijim.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.