Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk ka as biletë fati

Meri është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” prime-n e sotëm.

Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht humb mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që kshte me Gazin dhe Ilnisën.

Largimi i Merit u diskutua edhe në studio, ku sipas opinionistes Ori Nebiaj, ajo u penalizua për shkak të shoqërisë me Ilnisën.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss