Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Meri Shehu e revoltuar me banorët: Toka nuk është e sheshtë, turp i madh

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 shpesh me njëri-tjetrin diskutojnë gjëra të ndryshme.

Së fundmi është ndezur një debat mes Meri Shehut dhe disa konkurrentëve të tjerë për tokën.

Astrogolia ua thotë se toka nuk është e sheshtë dhe se është turp të dëgjohet kjo në publik.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo mes tjerash thekson se toka shihet nga satelitët e po ashtu edhe nga hëna.

Me tone të larta, Meri ua ka sqaruar banorëve edhe disa gjëra të tjera që lidhen me këtë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Hiqeni nga mendja dhe mos gënjeni njerëzit. Toka nuk është e sheshtë. Toka shihet nga satelitët, toka shihet nga hëna, qenka toka e sheshtë. Turp i madh”, u shpreh ajo.

Në ndërkohë, në BBVA 3 në spektaklin e kaluar u larguan dy banorë: Gabriele dhe Olsi Bylyku. 

https://www.instagram.com/reel/C28JGYpsa13/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss