Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Merr flakë autbousi me nxënës nga Kumanova

Ohër, 13 Korrik – Mbrëmë rreth orës 19:20 në MPB-në e Ohrit është raportuar se në rrugën Strazhë-Kërçovë, në një autobus në lëvizje, në pronësi të një agjencie turistike nga Kumanova, me të cilin po transportoheshin nxënës dhe mësimdhënës, ka rënë zjarr.

Zjarri është shuar nga njësitet zjarrfikëse, njofton SVR Ohër. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka persona të lënduar.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.