Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mësohet kush do të jenë drejtorët e rinjë të klinikës për fëmijë dhe klinikës së onkologjisë

Shkup, 3 nëntor – Pas dorëheqjeve të djeshme, Klinika e Onkologjisë dhe ajo për sëmundje të fëmijëve, u bënë me drejtorë të rinjë, informon Zhurnal.

Drejtorët e deritanishëm dhanë dorëheqje me kërkesë të ministrit Bekim Sali.

Siç mësohet, drejtoreshë e re e Klinikës së Fëmijëve është emëruar Stojka Naceva Fushtiq, ndërsa në krye të Klinikës për Onkologji do të jetë Violeta Klisarova./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.