Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Mexhiti e Aliu prezent në seancën e Kuvendit, përshëndetën Selën e Ahmetin

Shkup, 9 shkurt – Dy ministrat e ASH, Fatmir Mexhiti dhe Azir Aliu, që u propozuan për t’u shkarkuar sot, kur hynë në sallë fillimisht shkuan në vendin e deputetëve të ASH-së ku ishte Sela, dhe e përshëndetën.

Ata po ashtu u përshëndetën edhe me deputetët e BDI-së, derisa u Fatmir Mexhiti, u pa duke diskutuar diçka më shumë me liderin e BDI-së, Ali Ahmetin./ Alsat.mk

https://fb.watch/q5Wadjn6Q0/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss