Wednesday, December 7, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mickoski filloi aksionin “Maqedonia për të gjithë”, premton rrymë më të lirë

Shkup, 14 korrik  – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski nga komuna e Gazi Babës e ka filluar aksionin “Maqedonia për të gjithë”.

Premtoi se me marrjen e pushtetit, do të zbatojë politika të kundërta me ato që zbatohen nga qeveria aktuale në sferën e gazifikimit dhe premtoi energji elektrike më të lirë për të gjithë.

“Sot flasim se si deri te gazifikimi i amvisërive, se si deri te më pak se 50% gazifikim i amvisërive në Maqedoninë tonë, me kyçje falas në gaz, pa shpenzime shtesë, do të flasim se si deri te energjia elektrike më e lirë nëpërmjet prodhimit të energjisë elektrike”, tha Mickoski.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.