Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Milani planifikon një goditje të trefishtë transferimesh nga Chelsea

Chelsea mund të vendoset të ketë një eksod largimesh në afatin kalimtar të verës, ku shumica e lojtarëve do të jenë ata që kanë marrë më pak minuta.

Blutë janë të vendosur të përmirësojnë skuadrën e tyre dhe besojnë se duhet të shesin përpara se të blejnë.

Sipas mediumit Gazzetta Dello Sport, Chelsea do të jetë në gjendje të shesë një ose dy lojtarë në Itali.

Megjithatë, ky medium thekson se Milani ka përzgjedhur tre yje të Bluve për transferimin e tyre në afatin kalimtar të verës.

Rossonerët janë të etur për Benoit Badiashile dhe Trevoh Chalobah, së bashku me Carney Chukwuemeka.

Nëse Chelsea mund të shesë të tre lojtarët nuk është e qartë për momentin, por Milani do të tentojë të arrijë marrëveshje për ta. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss