Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moderatorja Blerona Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Ka kohë që moderatorja, Blerona Zeqiri përmes intervistave të ndryshme ka konfirmuar se është në lidhje.

Ajo shprehej mjaft e lumtur dhe e përmbushur.

Mirëpo moderatorja befasoi me postimin e fundit në rrjetin social Instagram.

“Të gjitha zonjat beqare”, ishte mbishkrimi i Blerones. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.