Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Morena Taraku bëhet lajm në mediat turke për veturën super-luksoze

Morena Taraku, është njëra nga fytyrat publike që ka një jetë super-luksoze.

Ajo shfaqet në rrjete sociale me vetura dhe pushime luksoze.

E lidhur me këtë ajo është bërë lajm edhe në mediat turke.

Snob Magazin ka shkruar për Morenën dhe jetën e saj duke publikuar disa foto të realizuara në qytetin Nişantaşı të Turqisë.

Në pamje shihet Morena me babain e saj teksa drejtohen tek vetura, e cila është kryetema e këtij lajmi përshkak çmimit të saj.

Sipas tyre vetura e Morenës kap shifrën e 10 milionë lirave turke.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.