Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

 “Mos i kallxo Dj Geek-ut”, Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdon me pjesëmarrjen e saj në koncerte dhe mbrëmje muzikore.
Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale.

Daffy dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj Geek.

“Mos i kallxo Dj Geek-ut, okej?”, iu drejtua ajo.

https://www.instagram.com/reel/Ce3pjSRjaf7/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4c4d9571-a623-447b-b3d5-e611fa7773ff

Ndryshe artistja para disa ditësh lansoi projektin muzikor ‘Dhimbje Dhimbje’ ku u pëlqye shumë nga publiku.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.