Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Mot me diell dhe vranët

Për të mërkurën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 6 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16 gradë.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e mjaft e fuqishme në regjionin e Gjakovës, me shpejtësi prej 20-57 km/h!.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss