Thursday, November 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mot me diell dhe vranët, vende-vende riga shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira.

IHK njofton se vranësirat kanë mundësi që vende-vende të sjellin riga shiu.

Temperaturat në vend nuk do të pësojnë ndryshime dhe mbeten pothuaj konstante me të mërkurës.

Në Prishtinë temperaturat do të jenë nga 19 ato minimale, deri në 28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss