Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot

Shkup, 9 shtator – Sot pritet të mbajë mot me diell. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i lindjes dhe verilindjes.

Temperatura minimale do të jetë 11 derisa ajo maksimale do të shkojë në 31.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss