Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot

Shkup, 25 Korrik – Moti sot në Maqedoni do të mbaj me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare.

Do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga veriu.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 14 deri në 24 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 33 deri në 40 gradë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.