Monday, December 11, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot

Shkup, 8 nëntor – Moti paradite me mjegull ose vranësira të ulëta në disa lugina. Gjatë ditës me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 9, kurse maksimalja do të arrijë nga 16 deri në 21 gradë.

Në Shkup paradite me kushte për paraqitje të mjegullës, gjatë ditës me diell me vranësira të ulëta deri mesatare dhe me erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 18 gradë.

Deri të premten do të mbajë mot stabil dhe kryesisht i qetë me mjegull nëpër disa lugina. Gjatë fundjavës do të mbajë erë me vranësira të shtuara dhe reshje të kohëpaskohshme shiu, ndërsa temperatura ditore do të ketë rënie të ndjeshme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss