Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot

Shkup, 21 Janar – Moti sot do të jetë pjesërisht me vranësira me reshje shiu, borë në male dhe në zonat më të larta. Në orët e paradites në pjesët perëndimore reshjet do të kalojnë në borë në disa zona më të ulëta.

Në pjesët juglindore reshjet do të jenë të rrëmbyeshme. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të pjesshme me reshje të kohëpaskohshme shiu, sidomos paradite. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi juglindor.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss