Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot

Shkup, 13 Korrik – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat maksimale do të jenë në interval prej 23 deri 33 gradë celcius. Ndërsa indeksi UV do të jetë 8.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil. Mëngjeset do të jenë më të freskët, ndërsa temperaturat ditore do të jenë në rritje.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.