Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot me diell

Shkup, 1 nëntor – Moti do të jetë kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë me erë të lehtë të ndryshueshme. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 0 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 21 deri në 27 gradë.

Në Shkup me diell dhe relativisht ngrohtë. Temperatura minimale do të zbresë deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 25 gradë.

Moti kryesisht me diell dhe relativisht i ngrohtë do të vazhdojë deri të enjten. Në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës së lehtë të mëngjesit. Të premten do të rriten vranësirat, ndërsa gjatë fundjavës do të mbizotërojë mot kryesisht i vranët, me shi dhe më i freskët.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.