Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot me diell dhe vranësira lokale

Shkup, 21 dhjetor – Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, me mjegull ose vranësira të ulëta nëpër disa lugina. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të dobët juglindore.

Temperatura maksimale do të lëvizë nga 5 deri në 11 gradë.

Në Shkup në mëngjes do të mbajë mot i ftohtë me paraqitje të mjegullës, gjatë ditës me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 6 gradë.

Në ditët në vijim do të mbajë mot stabil dhe kryesisht i qetë, me paraqitje të mjegullës ose vranësira të ulëta në disa lugina, ku temperaturat ditore do të jenë më të ulëta. Gjatë fundjavës temperaturat do të rriten për disa gradë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss