Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla

Shkup, 12 korrik – Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 23 deri 31 gradë. Indeksi UV do të jetë tetë.

Në Shkup, mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura maksimale do të mbërrijë deri 28 gradë.

Në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, ndërsa në disa vende erë e përforcuar nga drejtimi verior. Mëngjeset do të jenë më të freskëta, ndërsa temperaturat ditore në rritje graduale

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.