Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot me vranësira

Shkup, 19 dhjetor – Moti sot paradite do të jetë me vranësira të vogla deri në mesatare dhe më freskët, në juglindje me vranësira. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri 5 gradë, ndërsa ajo maksimale do të mbërrijë prej 5 deri 11 gradë, informojnë nga DPHM.

Në Shkup me diel me vranësira të vogla deri në mesatare dhe me erë lehtë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet deri -1, ndërsa ajo maksimale do të mbërrijë deri 8 gradë.

Nga DPHM njoftojnë se vijon periudha e motit të qëndrueshëm me më shumë periudha të diellit dhe me temperatura më të ulëta të mëngjesit

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss