Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 5 Qershor – Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi i pjesës veriore të vendit.

Temperaturat minimale do të arrijnë nga 11 deri në 20, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijnë nga 30 deri në 38 gradë celsius.

Javën e ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.