Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 22 nëntor – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Në pjesët lindore të vendit do të fryjë erë e përforcuar. Ndërkohë pasdite dhe në orët e mbrëmjes do të ketë kushte për reshje të shiut, më të rrëmbyeshme priten në pjesët perëndimore të vendit. Në viset më të larta malore reshjet do të jenë me dëborë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 10 deri në 16 gradë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.