Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Moti sot në RMV

Shkup, 22 dhjetor – Moti në mëngjes do të jetë i ftohtë, në disa lugina me mjegull ose vranësira të ulëta. Gjatë ditës me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -6 deri në 0, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 7 deri në 12 gradë.

Në Shkup në mëngjes ftohtë, gjatë ditës me diell dhe mjegull me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura minimale do të zbresë deri në -5, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 7 gradë.

Në ditët në vijim vazhdon periudha e motit të qëndrueshëm dhe kryesisht të qetë. Temperaturat ditore do të kenë rritje të lehtë. Në disa lugina do të ketë mjegull ose vranësira të ulëta, kështu që aty do të jetë më ftohtë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss