Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mount konfirmon planin për negociata me Chelsea

Mason Mount shpreson të gjejë marrëveshje rinovimi me Chelsean.

Ylli anglez, Mason Mount ka bërë të ditur se shumë shpejt do të nis negociatat me Chelsea, për rinovimin e kontratës.

Lojtari ka thënë se është shumë i lumtur në ‘Stamford Bridge’ prandaj marrëveshja mund të arrihet lehtë.

“Unë kam edhe dy vite të mbetura në kontratën time, dhe jam shumë, shumë i lumtur këtu”, ka thënë Mount.

“Bisedimet për kontratën shpresoj se do të fillojnë së shpejti”, ka thënë Mount.

Mount ka qenë në mesin e lojtarëve kyç të Chelsea qysh nga koha e Frank Lampard.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.