Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mourinho qëndron në Portugali për takimin me Federatën

Portugalia nuk heq dorë nga ideja për të sjellë Jose Mourinho në krye të kombëtares luzitane. Sipas të përditshmes “A Bola”, sot mbyllet faza përgatitore e Roma në Portugali dhe më pas skuadra do të niset për në Itali, por jo e plotë.

Me skuadrën nuk do të fluturojë trajneri portugez, i cili do të qëndrojë në Portugali oër të kaluar Krishtlindjen me familjen e tij. Para rikthimit të tij në Romë, trajneri do të zhvillojë një takim me drejtuesit e Federatës Portugeze të Futbollit.

Ky takim është programuar më 26 dhjetor dhe Mourinho do të diskutojë me Fernando Gomes, presidentin e Federatës. Pas këtij takimi, ai do të bisedojë edhe me drejtuesit e Romës, klub me të cilin ka një kontratë deri në vitin 2024.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss