Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Mozzik hedh “kunja” për Loredanën, nga “Madam” e shndërron në “Lakmitare”

Mozzik dhe Loredana janë njëri ndër çiftet që bënë bujë në media me lidhjen e më pas edhe me ndarjen e tyre.

Ani pse ka kohë prej kur janë ndarë, “kunjat” mes tyre nuk mungojnë në rrjete sociale.

Por së fundi, Mozzik ka hedhur “kunja” live në një koncert.

Teksa po mbante koncertin ai u shpreh se së pari i kishte dedikuar këngën “Madam” e më pas “Lakmitare”, por duke mos përmendur emrin e reperës.

Sidoqoft, “Madam”, ishte dedikim për Loredanën, madje ajo ishte edhe pjesë e klipit në këtë projekt.

https://www.instagram.com/reel/CklkWyRDdD3/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a918766e-2384-42bc-bc50-3a869b23d808

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.